Przejdź do głównej zawartości

Moda: Fredzle i firanka.

















 


















































 
  Pytania  / Facebook /  blog.onet.pl   /   Twitter







Komentarze

  1. strasznie podobają mi się frendzle :D

    OdpowiedzUsuń
  2. mega mi się to podoba ale sama tak bym się chyba nie ubrała, ewentualnie na jakąś imprezę albo festiwal.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz