niedziela, 14 października 2012

Moda: Hippsy.pl
Witajcie! Niedawno dostałam do testowania pas Hippsy. Początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do pasa. Jednak od razu po założeniu mogę stwierdzić że naprawdę działa. Nosząc go, chroni on nerki i jest ciepło w te partie ciała które zasłania  Dodatkowo nic nam nie wychodzi podczas schylania się i nikt nie domyśla się co to jest. Polecam,  


Ocieplacz na talię hippsy®, którego możemy również nazwać pasem chroniącym krzyż, nerki i brzuch, został stworzony z naturalnego i elastycznego materiału (95 % bawełny).
Celem ocieplacza jest ochrona nerek, krzyża, podbrzusza i ew. jajników przeciw przeziębieniu spowodowanym ochłodzeniem ciała. 

Cena za sztukę to 54,99zł są różne rozmiary od XS do XXL oraz różne kolory. 
Ostateczna forma ocieplacza na nerki została stworzona w wyniku ciągłego testowania, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do ciała, czyli bardziej wygodny w noszeniu. Ocieplacz na talię hippsy® jest gładki, miły w dotyku i bardzo wygodny bez niepotrzebnych guzików, suwaków czy rzepów. Oryginalny ocieplacz na talię hippsy® nie tylko gra ważną rolę w ochronie zdrowia, ale również urozmaica twój ubiór, gdyż jest dostępny w licznych kolorach. Od ciebie zależy, czy go schowasz pod ubraniem, czy będziesz nosić go jako dodatek na odzieży. Nasze doświadczenia dowodzą, że nosząc go w ten czy w inny sposób, na pewno będziesz go uwielbiała.

hippsy Ocieplacz na nerki - Kanarkowy                                Pytania  / Facebook /  blog.onet.pl   /   Twitter7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne rozwiązanie dla mnie. Chyba skorzystam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Właśnie czegoś takiego szukałam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam do was kobiety wielką prośbę! Bardzo was proszę o zrobienie w najbliżyszm czasie postu na temat kurtek/płaszczy itp. na zime i późną jesień! Proszę!
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja ten Hippsy !! można do różnych zestawów założyć, fajnie wygląda i daje ciepełko

  OdpowiedzUsuń
 5. Hippsy- świetny na tegoroczną zimę, podwiewa człowieka z każdej strony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę ładnie ten pas Hippsy wygląda, do wszystkiego pasuje, mam nadzieję, że tak samo dobrze ociepla. Ale sądząc z tego, co o nim piszecie, chyba jest ok.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma dwie warstwy bawełny, jest ok.

   Usuń