środa, 25 kwietnia 2012

Moda: Maru plecaki


O!! Dzisiaj w moim poście pzedstawie wam pewną dziewczynę która robi Hendejmodowe plecaki. Główną ideą jest robienie ich z recykligu ze starych ubrań, itp Sylwia dopiero zaczyna stąd tak mało projektów. Ja cicho liczę na jakieś fajne plecaki z motywami kosmosu, łąki kwiatów, palm czy widoczków. 


    


Sylwia o MARU:
"Robię fajne plecaki. Maru plecaki. Każdy z nich jest unikalny i ręcznie robiony na podstawie moich projektów. Do ich produkcji wykorzystuję materiały pochodzące z recyklingu - nosząc je troszczysz się o Planetę i jej mieszkańców. Plecaki są szyte w taki sposób i z takich materiałów, aby były trwałe, wytrzymałe i niezawodne.

  

 Nadają się idealnie do codziennego, miejskiego użytku - na zakupy, do szkoły, na rower. Można je nosić stale i trzymać w nich to wszystko co zazwyczaj mieści się w torebce. Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie są bardzo praktyczne i pomagają utrzymać w nich porządek. I najważniejsze - moje plecaki Maru dobrze wyglądają. Zobacz sam. /Sylwia 

  

  

Chcesz mieć taki plecak? Napisz do mnie! Wkrótce jeden z nich może być Twój. 

Kontakt w sprawie zakupu:  

  


____________________________________________


Reklama/y na naszym blogu jest to bezinteresowna inicjatywa z naszej strony. Trzeba wspierać młodych, kreatywnych ludzi. Mam nadzieje że niektórzy nie zaprzepaszcza tego daru. "Dawaj z siebie tyle ile sam byś chciał zabrać". 


Jeśli masz jakiś fajny pomysł na siebie czyli tworzysz coś, i chcesz promo na blogu to śmiało pisz na maila: lap_stajla@vp.pl.
 Nie musisz mi dawać za to nic żebym tylko szczała ze jest to zajebiste pod słońcem. 
Nie sprzedajemy się za parę majtek czy sukienkę dżapanstylu.

ELO!! Kochani mamy facebooka:

  


                              Pytania  / Facebook /  blog.onet.pl   /   Twitter2 komentarze: