sobota, 22 stycznia 2011

Moda; Pionowe paski.


pissandglamour:blackpunkrollette:somewhereovertheraainbow:theworldsyours:(via stylecoup)

1. "jeny weźcie dajcie do tych notek jakieś młodzieżowe ciuchy a nie dla jakiś staryh babek po 20 roku rzycia"


Moja odpowiedź: Nie słyszałam gorszej głupoty jak żyje. Skoro uważasz ze ubrania które dajemy na blogu są dla ciebie "za stare" to sorry. Odwiedź np w H&m dział dziecięcy może tam znajdziesz coś dla siebie.
Szkoda ze Polska jeśli chodzi o tmat mody, jest dosyć zaściankowy, komunistyczny, targowy. My na blogu rzucamy garść inspiracji z których możecie lub nie musicie korzystać. Nie pomyślałabym że ciuchy które królują na lookbookach, czy innych znanych ogólnonarodowych portalach dla niektórych są za stare. Nie ma mowy, nie będziemy dawać pidżamek w tygryski...


2."piszecie o ruznych ciuchach na waszym blogu.... dla kogo one sa przeznaczone ?? - dla dziewczyn.. ale w jakim wieku ??"


Moja odpowiedź:Trudno sprecyzować granicę wiekową. Bo na naszym blogu, każda dziewczyna która lubi eksperymentować z modą, znajdzie coś dla siebie. Kochani, nikt nie zmusza Was do czytania, przeglądania i śledzenia naszego bloga. 

Pozdrawiam hejterów. __________Niedawno w modzie, królowały poziome paski a teraz pionowe mają swoje 5 min. Myślę że są hot, nie dość że wyszczuplają, to jeszcze są modne. Nie ważne czy szerokie czy wąskie, czarne czy czerwone.
W sklepach na chwilę obecną jest tego jeszcze mało. W H&m możecie coś znaleźć, ale nie wiem jak w innych sieciówkach, bo na chwilę obecną królują wyprzedaże.

woah…those pants.
PaniEkscelencjaH&M marynarska w paski granatowe 42
H&M
a-m-b-e-r VILA świetny żakiet w paski M
Allegro
OKAZJA H&M ŻAKIET PASKI 38-M MARYNARKA
H&M ok 130zł
KAPITALNY ŻAKIET W PASKI 46/48
Allegro
H&M
H&M
H&M
H&M


Zestaw, pamiętacie dałyśmy go na sylwka ale także pasuje na codzień, jedynie co można zmienić buty na coś mniej błyszczącego

________________
Niestety ale muszę włączyć komentowanie tylko dla zalogowanych. Bo jakaś dziewczyna nie wytrzymuje napięcia. Nie będzie nas jakaś gówniara wyzywać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz