piątek, 30 lipca 2010

Moda: Połączenie funk z rockiem


Uważam ze te 2 style: Funk i rock, można połączyć, trzeba jednak uważać. Rock w modzie kojarzony przede wszystkim z t-shirtami z zespołami, trampkami,ćwiekami ogólnie odcienie czerni, pewnie i mylnie ale większość zapytawszy o to co powie??? Funky w modzie to luźne obwisłe spodnie, bluzki, mega kolorów. Ogólnie ten styl taneczny. Dużo nie będę rozpisywac się bo możecie zobaczyć poniżej:


Zestaw 1: Czarne haremy(pumpy) do tego biały t-shirt z dziewczyną, różowe tenisówki, torebka różowa w kształcie kasety, oraz bransoletki ze ćwiekamiZestaw 2 : Krótkie jeansowe szorty do tego biała bokserka, szara bejsbolówka, czarne tenisówki z ćwiekami oraz łańcuch czarno-turkusowy


Zestaw 3: Szare rurki do tego t-shirt biały z fajnym motywem, kamizelka jeansowa, torebka czarna z ćwiekami, wysokie nike, i przypinki na kamizelkę.
Zestaw 4: Marmurki rurki do tego top w paski biało-czarne, kamizelka wiązana, kapelusz, wysokie buty sportowe Nike, i skrzydła na łańcuchu.


Zestaw 5: Białe haremy (pumpy) do tego czarny t-shirt z zespołem "rooling stones", czerwone tenisówki, szelki do t-shirtu i czerwone wayfarery.

Kasiora

4 komentarze: