poniedziałek, 27 stycznia 2014

Inne: Murad Osmann Photography Of Girlfriend Leading Him By The Hand Around The World.Tę tajemniczą dziewczynę zna już cały świat. Jej wizerunek pojawił się już na większości portali internetowych. Poprzez fotografię zabiera nas w niepowtarzalną podróż. Dzięki niej możemy zobaczyć najpiękniejsze zakątki naszego globu. Tylko każdy, kto widział te zdjęcia, zadaje sobie jedno pytanie: kim ona jest? 


Większość z nas robi tysiące zdjęć podczas wakacyjnych podróży. Pozowanie przed pomnikiem, z boku i kucając przy nim, z uśmiechem i bez. Po powrocie i tak decydujemy się wykasować większość fotografii i zostawić tylko takie, które utrzymują atmosferę tamtych miejsc. 
Murad Osmann postanowił pokazać zdjęcia ze swoich podróży w całkowicie innej formie. Połączył dwie największe pasje: niepowtarzalną urodę partnerki i fotografię. 


W każdym miejscu, które wspólnie odwiedzili Osmann ustawiał ukochaną modelkę tyłem do siebie (i aparatu) i trzymając ją za rękę robił zdjęcie. W ten sposób powstała niebywała seria fotografii "Follow me to", czyli "Podążaj za mną do...". Tło tych fotografii tworzą najwspanialsze zabytki i zjawiska natury na całej ziemi. Murad wraz ze swoją partnerką zwiedzili najpiękniejsze europejskie miasta: Wenecję, Londyn, Moskwę czy Berlin. 


Choć pomysł nie wydaje się być nadzwyczaj nowatorski to cała seria robi nieprawdopodobne wrażenie! 
kultura.wp.pl


Zdjęcie: #followmeto the French Alps with @yourleo. Next stop is Rome!!
French Alps 
London, England 
Barcelona, SpainHong Kong 

Singapour

London, England

Zdjęcie: #followmeto the Roman Colosseum with @yourleo. My favorite photo so far! Big thanks to @zhanna_bianca for helping us.
Colloseum, Roma, Italy  


Miami Beach, Usa

Hong Kong


more: http://instagram.com/muradosmann

 
                              Pytania  / Facebook /  blog.onet.pl   /   Twitter2 komentarze:

  1. Wow, awesome blog layout! How lengthy have you been blogging for?
    you made blogging look easy. The full glance of your web site is
    excellent, as smartly as the content material!

    Look into my web page - fish oil for dogs

    OdpowiedzUsuń