sobota, 8 grudnia 2012

Konkurs MTV Mobile - "Znajdź Ewę".Znajdź Ewę – rusza konkurs MTV Mobile
Warszawa, 7 grudnia 2012: Ambasadorka MTV Mobile, Ewa Farna, opanowała sklepy T-Mobile 

i liczne punkty GSM  w całej Polsce, a wraz z jej pojawieniem się rozpoczęła się zacięta walka 
o iPADy mini. MTV Mobile to kwintesencja hasła GIF ME MORE, dlatego każdy może dostać nielimitowane smsy do wszystkich sieci, a od piątku także wziąć udział w nietuzinkowym konkursie.

Do końca stycznia można wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie MTV Mobile „Znajdź Ewę”. Wystarczy ją tylko zlokalizować.Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie iPadów mini?
Krok 1: W punktach sprzedaży T-Mobile lub innych miejscach, gdzie w ofercie znajduje się MTV Mobile, należy znaleźć stand przedstawiający postać Ewy Farnej i zrobić jej zdjęcie telefonem lub aparatem.
Krok 2: Zdjęcie należy przesłać na adres konkursowy: mtvmobile@znajdzewe.pl wraz z dokończeniem zdania „GIF ME MORE…” oraz podaniem swoich danych.
Krok 3: W treści zgłoszenia do konkursu należy wpisać aktywny numer MTV Mobile na kartę lub mix.
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną najbardziej kreatywne pomysły, a ich autorzy zostaną nagrodzeni. Konkurs trwa od 7 grudnia 2012 r. do końca stycznia 2013 r.
Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.mtvmobile.pl/znajdzewe/

MTV Mobile to oferta telefonii komórkowej, stworzona specjalnie z myślą o młodych ludziach, w tym uczniach i studentach, którym zależy na nielimitowanej liczbie SMS-ów do wszystkich sieci po każdym doładowaniu i tanich rozmowach z wybranymi osobami.Użytkownicy sieci, posiadający telefony z systemem iOS lub Android, mogą pobrać za darmo aplikację Under The Thumb, dzięki której mogą oglądać seriale i programy MTV nawet przed ich premierą 

w TV. UTT to również aplikacja społecznościowa. Specjalne funkcje pozwalają na wspólne oglądanie programów osobom w różnych miejscach, komentowanie ich na Facebooku, dalsze ich udostępnianie oraz chat ze znajomymi.

MTV Mobile oferowane jest przy współpracy T-Mobile w Polsce i jest dostępne w jej całej sieci sprzedaży. Klienci mają do wyboru dwie oferty: MTV Mobile Mix i MTV Mobile na kartę. Każda z nich zapewnia nielimitowane SMS-y po każdym doładowaniu do wszystkich sieci, atrakcyjne stawki rozmów i pakiety internetowe.

Więcej o MTV Mobile na www.mtvmobile.pl oraz na www.facebook.com/mtvmobilepolska.


_____________________________


 

                              Pytania  / Facebook /  blog.onet.pl   /   Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz