poniedziałek, 24 października 2011

Wydarzenia: Gok Wan w Polsce


Przyjedzie na zaproszenie Centrum Handlowego Port Łódź .
{odda Polki metamorfozie, ty też możesz się zgłosić
Gok Wan - znany stylista, projektant mody i prezenter telewizyjny.
Przyjedzie do Łodzi, będzie u nas 29 i 30 października.
Podczas dwudniowej wizyty w Porcie Łódź Gok Wan udowodni, że ze zwykłej sukienki można wyczarować niepowtarzalną kreację i że nawet niedrogie zestawy ubrań z popularnych sklepów mogą na każdej kobiecie wyglądać jak ubrania wprost od topowych projektantów mody.

– To, co najbardziej kochamy w Goku to jego umiejętność odkrywania kobiecego piękna. Każdą z nas inspiruje on do szukania w sobie tego, co najlepsze. Dzięki jego radom wiele pań na całym świecie odkryło swoje atuty i uwierzyło w siebie. W październiku Gok zainspiruje Polki, o których przecież mówi się, że są najpiękniejszymi kobietami na całym świecie – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Pierwsza wizyta Goka Wana w Polsce będzie niezapomniana przede wszystkim dla trzech Polek, które podda on metamorfozie. W ciągu jednego dnia wyczaruje on dla nich zupełnie nowy wizerunek przy wykorzystaniu ubrań dostępnych w sklepach Portu Łódź. Stylistę przy pracy będą mogli oglądać wszyscy, którzy ostatni weekend października zdecydują się spędzić w Łodzi. Szczegółowe informacje na temat konkursu, w którym nagrodami będą metamorfozy przeprowadzone przez Goka, niebawem pojawią się na stronie internetowej www.portlodz.pl.
29 i 30 października nie zabraknie okazji do osobistego spotkania z Gokiem Wanem – znajdzie on czas na udział w konferencji prasowej, opowie o aktualnych trendach, podsumuje pokazy mody marek odzieżowych prezentujących najnowsze kolekcje na wybiegu Portu Łódź. Będzie także rozdawał autografy i pozował do zdjęć z fanami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz