poniedziałek, 12 lipca 2010

Moda: Zegarki na łańcuszku

Zegarek na łańcuszku. Ozdoba zaczerpnięta ze stylu retro. Ciekawie podkreśla styl. Już dawno widziałam je na blogach szafiarek, sama też miałam zamiar sobie taki sprawić. Na początku ciężko je było dostać, ale teraz są bardziej dostępne.

Do czeg
o nosić?Mi osobiście podoba się zegarek noszony na jednolitą koszlke, chociaż ładnie też prezentuje się na bluzkach w paski. Jednak nie z a bardzo wzorzyście, bo zegarek się gubi. Ciekawie tez eksponuje się z wieloma łańcuszkami razem.

Gdzie kupić?

Teraz są już bardziej dostępne niż wcześniej. Można je kupić u zegarmistrza, w niektórych budkach typu "dorabianie kluczy" gdzie można kupić zegarki, na targu, oraz oczywiście w internecie.


http://www.allegro.pl/listing.php/showcat?id=19869&p=1&change_view=1
http://restyle.pl/ZEGARKI-k57-0-3-default.html
w wielu innych portalach, można poszukać, ja dałam tam gdzie jest więcej.
restylerestyle

allegro

allegro


Nasze zestawyZestaw 1:
Klasycznie, dżinsowe szorty, biały top, i czarne kamizelka do tego łańcuszek zegarek i garść srebrnych bransoletek na rękę. A buty to jazzówki.
Zestaw 2: Czarne rurki, do tego top w kwiatki (niestety nie znalazłam z odrobiną tylko cały) Dżinsowa kamizelka rozpięta. Do tego dużo łańcuszków +oczywiście nasz z zegarkiem. Do tego tenisówki/trampki i czarna torebka.Zestaw 3: Letnio. Błękitne czy lazurowe szorty + czarna obwisła bluzka, lub opadająca na ramiona. Do tego zegarek łańcuszek. Dodatki to biała torebka worek i białe buty rzymianki.


źródło: allegro.pl, pinger.plgoogle.pl, retyle.pl

dorotii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz